Hokejbal Kyjov

O klubu

Základní informace

Oficiální název klubu 
 HBK Kyjov z.s.
Poštovní adresa
 Mezivodí 2233/2a, 69701 Kyjov
E-mail
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 285 56 950, vedená u Krajského soudu v Brně, neplátce DPH
Číslo účtu
 215600855/0300
Peněžní ústav 
 ČSOB
Rok založení
 1997

 

Obsazenost soutěží 2017/2018

  • A tým - 2NHbL
  • Ženy - Liga Žen, Přebor Východní Čechy
  • Mladší dorost - Extraliga mladšího dorostu
  • Starší žáci - Liga starších žáků
  • Mladší žáci - Přebor Morava JIH
  • Přípravka - Přebor Morava JIH
  • Minipřípravka - Přebor Morava JIH
  • Mikropřípravka - Přebor Morava JIH

 

Funkcionáři klubu

jménofunkceemail
Ing. Jiří Soukup předseda klubu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiří Kordula sekretář Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  trenér - A tým  
Aleš Ištok trenér - Ženy, Mladší dorost Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pavel Šedík trenér - Starší dorost, Starší žáci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin Vaculík trenér - Mladší žáci, Minipřípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Radovan Löffler trenér - Přípravka, Mikropřípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tomáš Kordula asistent trenéra - Přípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kamil Filípek trenér - Brankáři Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tomáš Soukup trenér - Brankáři Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Soňa Dufková kondiční trenérka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.