Celý článek

Ženy: Boj o medaile

Celý článek

Ženy: Holky provázela smůla a zranění.

Skončily těsně bez medaile. Ženský tým skončil v letošním ročníku Ligy žen na čtvrtém místě. Po delší době tak končí bez cenného kovu.

Celý článek

Ženy: Sportovec roku okresu Hodonín

Celý článek

SPORTOVEC OKRESU HODONÍN 2021/2022
Kategorie ženy

Nominaci na sportovce okresu proměnila v druhé místo Tereza Ištoková.
Tereza (19), kapitánka Kyjovských barbín hraje kromě žen za dorost HBK Kyjov a juniorku Bulldogs Brno. S výběry U18 a U20 vyhrála dvakrát mistrovství světa. Je členkou ženské hokejbalové reprezentace. Letos odmaturovala na Kyjovském gymnáziu. Gratulujeme‼️

Ženy: Sportovec roku okresu Hodonín - tým

Celý článek

SPORTOVEC OKRESU HODONÍN 2021/2022 - sportovní kolektiv

Tým Kyjovských žen se umístil na třetím místě ankety sportovec okresu v kategorii sportovní kolektiv.
Družstvo dlouhodobě boduje v lize žen, tým je složený z mladých pušek a zkušených hráček. Ty zazářily v posledním ročníku soutěže. V základní části skončil tým na prvním místě, v play-off byl třetí. Hráčky ovládly individuální statistiky - kanadské bodování i úspěšnost zásahů gólmanek. Ocenění sportovního kolektivu tak putuje kyjovským Barbinám. Gratulace‼️

Ženy: Fantazie!!!

Celý článek

Famózní výkon holek v Berouně!
Holky odehrály další kolo Ligy žen, kterým doslova proletěly s bilancí 9 bodů a skóre 13:1 ze třech zápasů!!!
Náš ženský tým se prezentoval parádní hrou a dal tak zapomenout na podzimní trápení. Tímto už plně odčinil zpackaný podzim a v tabulce tak konečně vystoupal na pozici zajišťující boj o medaile!!! Boj ještě nekončí do konce základní části zbývají odehrát ještě dvě kola.