""
Podporuje nás naše město – město Kyjov. Děkujeme!
 ""
J.D. Production s.r.o. Výroba lokálních televizních pořadů a prodej televizní a tiskové reklamy. Společnost provozuje TV studia ve Zlíně, Uherském Hradišti, Veselí nad Moravou, Kyjově a Hodoníně.
 ""
WIKY jednoduše radost. Hračky, papír v online. Hračky skladem ihned k expedicí do druhého dne nebo přímo na 46 prodejnách hraček v celé ČR.
 ""
Amvia – Přenechejte starosti o vedení vašeho účetnictví odborníkům, abyste se mohli plně soustředit na vlastní podnikání.
 ""
Václav Blahout nezávislý konzultant digitálního marketingu, školitel a certifikovaný Facebook Marketing Consultant.
 ""
RSBETON vyrábí, dodává a montuje betonové ploty na klíč.
 ""
KONdesign – Díky kvalitní, precizní práci a zkušenému týmu dodáváme a montujeme nábytek po celé ČR, řadu spokojených zákazníků máme i na Slovensku.
 ""
Sokolíček – Kryté hřiště Sokolíček je místo, kde si na své přijdou jak ti nejmenší, tak i větší děti.
""
DDM Kyjov Pro aktivní děti
 ""
ČSAD Kyjov VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER V NÁKLADNÍ A AUTOBUSOVÉ DOPRAVĚ JIŽ OD ROKU 1949.
 ""
Společnost Eurolamp s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej přenosné osvětlovací techniky a bezpečnostního vybavení pro policejní a armádní složky, pro hasičské a záchranné sbory i pro komerční využití.
""
Farmers nabízí praktickou módu pro děti vyrobenou z bavlněných úpletů. Naše dětské oblečení je určeno dětem všeho věku – vyrobíme Vám oblečení pro miminka, pro děti do školky, ale také pro školáky. Všechny naše bavlněné výrobky mají certifikát Česká kvalita .
 ""
Dark Biker motoshop je prodejna s e-shopem z Hodonína nabízející stylové moto oblečení a výbavu americké značky Xelement.
 ""
Intenetový obchod Mexicano s netradičním dárkovým zbožím pocházejícím z Mexika a zemí střední Ameriky.