A tým kyjovských hokejbalistů se probojoval do finále oblastní hokejbalové ligy. V play-off si nejdříve ve čtvrtfinále hladce poradil s týmem  Hodonín C aby pak v semifinále v pěti zápasové bitvě zdolal favorizovaný celek Hodonín A v poměru 3:2 na zápasy. Ve finále narazili kyjovští hokejbalisté na dosud neporažený celek soutěže Gladiators Hodonín

První finálový zápas přinesl kvalitní hokejbal plný krásných akcí a spoustou gólů. Téměř celý zápas tahali kyjovští za delší konec, kdy ještě ve 41 minutě vedli 3:1. Bohužel v posledních 4 minutách zápasu se ukázala vyspělost soupeře, který třemi slepenými góly strhl vedení na svoji stranu a to již nepustil. V zápase se předvedl ve skvělé formě hrající dorostenecký útok Kyjova (Matěj Fraňo, Aleš Kmenta a Tomáš Fiala), který soupeři pořádně zatápěl, navíc se jim podařilo jednou skórovat. Druhý zápas byl podobný tomu prvému. Po dvou úvodních třetinách byl výsledek vyrovnaný, ale v poslední třetině rozhodli hodonínští o svém vítězství 6:3 třemi góly, kdy poslední padl při hře bez brankáře. V zápase opět vynikal kyjovský dorostenecký útok, který zatížil konto soupeře hned dvěma góly o které se postaral Tomáš Fiala. Třetí zápas se hrál na hřišti soupeře v Hodoníně. I když domácí vedli jednobrankovým rozdílem, kyjovští zásluhou dvou branek dorostence Matěje Fraňa výsledek otočili ve prospěch Kyjova na 2:1. Bohužel tak jako tomu bylo v předchozích dvou zápasech i nyní hodonínští dokázali před koncem vyrovnat. Zápas šel do prodloužení, ve kterém se prosadil domácí celek. Gladiátoři Hodonín tak po zásluze získali titul mistra, Kyjov se radoval z krásného druhého místa. Celému týmu Kyjova patří veliký dík. Od skvěle chytajícího brankáře až po nejlepšího střelce celé soutěže Václava Dobeše. Pokud tým půjde touto  cestou i v následujících ročnících, máme se na co těšit.