Tým mladších žáků poprvé zakusil chuť vítězství. V sobotu na domácím hřišti přivítal v rámci soutěže Mistrovství ČR soupeře z nedalekého Hodonína. První ze dvojice sobotních zápasů patřil ke skvostům právě probíhající sezony.

Již turnaj v Sudoměřicích o týden dříve, dával tušit základ rýsujícího se úspěchu. A úspěch se skutečně dostavil. Kluci hráli neuvěřitelně. Hra byla skvělá. Přelévala se ze strany na stranu, ale Kyjov měl přeci jen mírnou převahu. Každý hráč hrál na 120% a soupeř se zdál být jako opařený. Korunou byla jediná rozhodující branka našeho týmu. Vítězství bylo zasloužené a klukům patří za odvedený výkon veliké poděkování.

HBK Kyjov – HBC Rigum Hodonín 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Do druhého zápasu vstoupil soupeř s větším nasazením a tlakem do našich obranných řad. Přesto jsme tlaku odolávali a nedali mu nic zadarmo. Zápas rozhodl sporný gól soupeře, který ve druhé části svoji výhru potvrdil druhým gólem. Soupeř byl v utkání lepším týmem a jeho výhra byla zasloužená.

HBK Kyjov – HBC Rigum Hodonín 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Sestava: Lukáš Filípek – Josef Chytil, Petr Štefík, Šimon Mička, Radim Nagy – Rostislav Žůrek, Tomáš Kohút, Matyáš Jankůj – Štěpán Dufek, Prokop Růžička, Patrik Rubecký – Fabián Dubina.