Extraligu staršího dorostu naši hráči zahájili dvojzápasem proti Třinci. Ze zdravotních důvodů chyběli Jáchym Prčík a dlouhodobě nemocný Maarten Přikryl. Sobotní utkání bylo jasně v naší režii. Nedělní utkání bylo mnohem vyrovnanější a o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. Následující týden cestují kluci k utkání do Poličky.

Hodnocení trenéra  (Pavel Šedík):

Ani jedno vítězství se nerodilo jednoduše. V prvním utkání jsme hráli velmi aktivně a soupeři tím působili problémy a celé utkání zvládli. Mrzí pouze zbytečné vyloučení, které nás stojí mnoho sil a tři obdržené branky. Nedělní utkání z naší strany bylo příliš ospalé a přes náš rychlý gól jsme většinu zápasu dotahovali. Kluci v třetí třetině zabojovali, vyrovnali, ale vítězná branka nepřišla. Na nájezdy jsme byli šikovnější.

HBK Kyjov – HBC Enviform Třinec  8:3  (1:0, 2:1, 5:2)

HBK Kyjov – HBC Enviform Třinec  4:3 SN  (1:2, 0:0, 2:1 – 1:0)

Sestava Kyjova: David Kučera, Kryštof Kohút – Jan Kamrla, Lukáš Toman, Kryštof Prčík, Adam Urc – Aleš Kmenta, Tomáš Fiala ©, Matěj Fraňo – Pavel Studénka, Tomáš Pichler, Matyáš Svoboda – Michal Nemeškal,  David Hájek, Filip Zálešák – Aleš Půček, Viktor Citterberg. Trenér: Pavel Šedík