Juniory o víkendu znovu čekaly dva zápasy. Nastoupili v oslabené sestavě bez útočníků Aleše Kmenty a Matěje Fraňa, kteří dohrají sezónu v Extraligových Sudoměřicích a v neděli navíc nebyli k dispozici ani obránci bratři Jáchym a Kryštof Prčíci.

Sobotní utkání proti pardubickému Autosklu, které vévodí naší skupině, bylo z naší strany bez šance. Soupeř na hřišti dominoval a postupně navyšoval skóre.

V neděli proti Poličce se hrálo vyrovnanější utkaní, ale i tak měl ze hry více soupeř a bral tři body. Sérii domácích utkání završí junioři následující sobotu proti Svítkovu.

Hodnocení trenéra (Pavel Šedík):
Autosklo v sobotu jasně ukázalo svoji sílu a nedalo nám sebemenší šanci. V neděli proti Poličce jsme se dostávali do šancí, ale naši mladí hráči ještě nemají dostatek důrazu v zakončení. Do utkání nastoupilo osm starších žáků a každý takový start je pro ně cennou zkušeností. Velký příslib do budoucna je fakt, že dokážeme hrát kvalitní zápasy i bez hráčů ročníků 1996 a 1997.
 

HBK Kyjov — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice   0:7 (0:2, 0:2, 0:3)

Sestava Kyjova: David Kučera – Jan Kamrla, Lukáš Toman, Kryštof Prčík, Adam Urc – Jáchym Prčík, Tomáš Fiala, Matyáš Svoboda – Pavel Studénka, Tomáš Pichler ©, Adam Kozumplík – Filip Zálešák, Michal Nemeškal, David Hájek – Aleš Půček, Viktor Citterberg. Trenér: Pavel Šedík

 

HBK Kyjov — SK Kometa Polička   0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Sestava Kyjova: David Kučera – Jan Kamrla, Lukáš Toman, Matyáš Svoboda, Adam Urc – Pavel Studénka, Tomáš Pichler ©, Adam Kozumplík – Aleš Půček, Tomáš Fiala, Daniel Macalík – Filip Zálešák, Michal Nemeškal, David Hájek  – Viktor Citterberg. Trenér: Pavel Šedík