Celorepublikový pardubický turnaj byl úchvatnou tečkou za letošní úspěšnou sezónou rytířů přípravky a minipřípravky. Výlet do Pardubic byl pojat jako rozlučka se sezonou 2015-2016. Pro děcka jsme připravili výbornou zábavu a nejen pro ně.

Do Pardubic jsme odjeli o den dříve abychom si užili společné odpoledne. Již samotná cesta vlakem byla výborná. Děcka dováděla a rodiče po dlouhých letech znovu objevili kouzlo cestování vlakem. Přestup v Brně byl vzhledem k minimálnímu času velikou logistickou záležitostí zvládnutou na jedničku. Odpoledne v Pardubicích začalo návštěvou LaserGame. Děcka spocení, ale unešení nemluvili o ničem jiném. Jednu hru si zahráli také naše Barbíny, které cestovali spolu s námi na které čekal ženský turnaj také v Pardubicích. Pak následovala společná večeře zakončená sladkou tečkou. Večerní procházka po náměstí a místním zámku nám zpříjemnila krásný den.
Nedělní ráno bylo ospalé, ale zrychlený přesun na stadion všechny dokonale probral. Turnaj se odehrál v krásné TipSport aréně v Pardubicích. Aréna byla plná života. Sjelo se 23 týmů z celé republiky a hřiště byla neustále zaplněna. Zápas střídal zápas a v aréně to jen bzučelo jako v úle. Rytíři sehráli 6 úžasných zápasů z nich 3 dokázali vyhrát. Konečné 6. místo na vynikajícím turnaji bylo třešničkou na dortu a krásným zakončením našeho krásného výletu. Všem se akce moc líbila a všichni si ji užili. Všichni byli unavení, ale spokojení.

 

Na průběh akce se můžete podívat

Turnaj Barbín