Utkání se hrálo stejně jako v Jihlavě z části za deště, což kráse hokejbalu příliš neprospělo. V první třetině jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, ale oba gólmani drželi neprůstřelnost.

I přes větší aktivitu domácích se podařilo po nedůslednosti v obraně otevřít skóre Jihlavě, jejíž vedení však netrvalo dlouho, když nabídnutou přesilovku o pár minut později využil Matěj Fraňo, načež poslal Kyjov do vedení Aleš Kmenta. Hosté se však nevzdali a ještě do druhé sirény srovnali dělovkou na 2:2. Utkání se zlomilo hned na začátku třetí třetiny přesilovkovou brankou Pavla Šedíka, na kterého navázal opět Aleš Kmenta gólem na 4:2, což viditelně vadnoucí hosty položilo. Zbytek utkání jsme si už podrželi za přispění jistých zákroků Tomáše Soukupa, a slavíme tak druhé důležité vítězství ve dvou dnech.

Děkujeme přítomným fanouškům, že přišli podpořit hráče Kyjova i v ne příliš příznivém počasí a upozorňujeme, že příští víkend sehrajeme hned dvě utkání na domácím hřišti. O přesných časech budeme informovat před víkendem na FB.

HBK Kyjov – HBC Flyers Jihlava 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)

Branky: 2x Kmenta, Fraňo, Šedík

Střely na branku: 37:23
Vyloučení: 1:4 (+10 + OK)
Využití: 2:0

Sestava:
B: Soukup (Kučera)
O: Prčík K., Toman – Kamrla, Kordula J. – Urc
Ú: Fiala, Kmenta, Fraňo – Dobeš, Pichler, Šedík – Studénka, Chovanec, Svoboda