Rytíři v sobotu 15. 10. 2016 změřili síly s vedoucím celkem soutěže týmem Zohoru. Dva zápasy na domácím hřišti přinesly nádherné souboje a krásné branky.

První zápas přinesl jen dvě branky v zíkladní hrací době. Rozhodnout tak museli samostatné nájezdy ve kterých se radovali domácí Rytíři. Druhý zápas byl naopak brankově bohatší. Již ve třetí minutě zápasu Rytíři vedli o dvě branky a soupeř bohužel sáhl k redukci hráčů svého týmu, které posílal do hry. Bohužel jsme se s tímto jednáním soupeře setkali už před týdnem v Sudoměřicích. Je to jen na trenérech zda nechají slabší hráče sedět na střídačce, nebo je nechají hrát všechny i za cenu, že zápas prohrají. V kategorii mladší žáci by takové jednání nemělo být. Stále jsou to děti a chtějí si hrát. Bavit se hrou a ne vysedávat na střídačce.

HBK Kyjov – HBK Roconaba Zohor 2:1 sn

HBK Kyjov – HBK Roconaba Zohor 3:5

Sestava: Filípek Lukáš – Filípek Šimon, Chytil Josef, Jankůj Daniel, Žůrek Rostislav –  Procházková Karolína, Dufek Štěpán, Rubecký Patrik, Růžička Prokop, Kohút Tomáš, Löffler Albert, Šošovička Oliver, Jankůj Matyáš, Pichler Adam

Trenéři: Vaculík Martin, Löffler Radovan