Na domácím hřišti kyjovských Rytířů se v sobotu 15. 10. 2016 konal další dvojzápas do soutěže MČR mladších žáků. Přivítali jsme zde soupeře ze slovenského Zohoru, se kterým jsme uzavřeli první čtvrtinu soutěže.

Oba zápasy byli velmi vyrovnané. V prvním zápasu se hráči hostujícího celku velmi brzy ujali vedení, které se jim povedlo držet až do třetí třetiny. Vyrovnávací gól Rytířů vstřelil O. Šošovička a zápas dospěl do rozhodujících samostatných nájezdů, které jsme zvládli lépe a zvítězili. Do druhého zápasu jsme vstoupili mnohem lépe a ujali se vedení o dvě branky. Soupeř se nevzdával a záhy vyrovnal. V pokračující hře a nepolevujícím tlaku z obou táborů jsme se opět ujali vedení, ale to se nepovedlo dlouho udržet a hráči Zohoru dalšími třemi brankami dovedli zápas do vítězného konce a uštědřili Rytířům první porážku sezóny.

HBK Kyjov – HBK Roconaba Zohor  2:1sn

Branky: Šošovička, Rubecký

HBK Kyjov – HBK Roconaba Zohor  3:5

Branky:Dufek, Procházková, Löffler

Sestava: Filípek L. – Chytil J., Filípek Š., Žůrek R., Jankůj D. – Dufek Š., Procházková K., Löffler A., Kohút T., Růžička P., Rubecký P., Pichler A., Jankůj M., Šošovička O.

Trenéři: Vaculík M., Löffler R.