Nejmladší rytíři HBK Kyjov kategorie minipřípravka se představili na brněnském výstavišti v rámci veletrhu SPORT Life 2016. Jednalo se o soutěžní turnaj, který měl zároveň návštěvníkům veletrhu přiblížit tuto atraktivní kolektivní hru.

Za účasti pěti družstev, včetně jednoho družstva ze Slovenska, skončili naši nejmladší rytíři na krásném čtvrtém místě. Kluci předvedli výborný výkon, kdy k lepšímu umístění jim chybělo jen trochu štěstí. Jednotlivé zápasy byly proloženy soutěžemi pro hráče i návštěvníky tak aby měli možnost si hokejbal vyzkoušet. Po celou dobu turnaje panovala skvělá atmosféra umocněná přihlížejícími návštěvníky veletrhu.

O den dříve se na výstavišti představilo družstvo žen. Jednalo se opět o turnaj, kterého se zúčastnily ženské týmy z celé České republiky. Kyjovské Barbíny odehrály skvělá utkání. Po roce jejich působení v hokejbale bylo znát, že holky se zlepšují zápas od zápasu a soupeři to značně pocítili. Výsledky zápasů ale nebyly tím nejdůležitějším. Šlo o hru, zábavu, kolektiv a super atmosféru, která turnaj provázela. To bylo tím podstatným, proč se turnaj v rámci veletrhu pořádal. To samé platilo i pro turnaj minipřípravek. Kluci si turnaj užívali. Mimo zápasy si vyzkoušeli doprovodné soutěže a mnoho dalších atrakcí a dovedností, které jim veletrh sportu nabídl. Vítězi nakonec byli všichni. Naši rytíři, barbíny, soupeři, prostě všichni, kteří se dokáží sportem bavit a užívat si příjemné chvíle strávené s kamarády.