V sobotu 11. března se na hokejbalovém stadionu v Kyjově, úplně poprvé představil ženský hokejbal. Na hřišti bylo k vidění 6 zápasů mezi týmy z Pardubic, Berouna, České Třebové a samozřejmě nesměl chybět ani domácí tým z Kyjova.

Jednalo se o 3.kolo Mčr žen v hokejbalu ve které jsou holky z Kyjova naprostým nováčkem a proto přes zimu nezahálely a tvrdě se připravovaly na jarní část sezóny. Celkem odehrály 3 utkání ve kterých si připsaly dvě prohry ale také úplně první výhru ve formátu 5+1 hraném na celé hřiště. Během zápasů bylo na stadionu vidět spoustu fanoušků a tak by jsme jim chtěly touto cestou poděkovat za skvělou podporu. Další utkání je na programu 8.4 v Berouně.

TJ Lokomotiva Česká Třebová — HBK Kyjov   2:1

SK Kelti 2008 — HBK Kyjov   1:3

HBK Kyjov — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice   0:1

Sestava: Filípková – Žurková G., Chytilová, Dobešová, Šprtová, Ištoková M. – Hunkořová, Ištoková T. Butašová, Lagová, Pražáková, Svobodová, Theimerová, Žurková N. Tj Lokomotiva Česká Třebová – Hbk Kyjov 2:1 Pražáková (Lagová) Sk Kelti 2008 – Hbk Kyjov 1:3 Pražáková, Žurková (Pražáková), Ištoková T. (Svobodová, Theimerová) Hbk Kyjov – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0:1