Přebor mladších žáků pokračoval v Brně dalším kolem.

V prvním utkání měl Kyjov menší střeleckou převahu, ale nebezpečnější šance mělo domácí Brno, které hrozilo z rychlých protiútoků. V polovině utkání šli domácí do vedení, když v samostatném úniku prostřelil domácí Ondřej Kycl do té doby bezchybného Lukáše Filípka. Vyrovnání přišlo hned v dalším střídání, kdy domácího brankáře prostřelil Matyáš Jankůj. O osudu utkání rozhodlo 90 vteřin na začátku třetí třetiny, kdy hosté vstřelili tři branky zásluhou Rosti Žůrka, Káji Procházkové a Matyáše Jankůja. Další branka již nepadla a Kyjov bral za výhru 4:1 tři body.
Druhé utkání mělo jiný průběh. Kyjov přes střeleckou převahu 19:6 nedokázal prostřelit dobře chytajícího Františka Nevřivého. Když domácí šance pochytal Lukáš Filípek, tak o osudu utkání rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byl lepší domácí tým. 

Hodnocení trenéra (Pavel Šedík):
Všichni hráči bojovali od začátku až do konce. Ukázalo se, že i na dvě pětky dokážeme soupeře přehrát bojovností a pohybem. V druhém zápase jsme se opět trápili v zakončení, ale takových zápasů ještě bude hodně. Je to způsobeno i tím, že více než polovinu mužstva tvoří hráči přípravky, kteří ještě nemají potřebný důraz v zakončení. 

Eagles Brno – HBK Kyjov 1:4  (0:0,1:1,0:4)
Branky: Jankůj M. 2x, Procházková, Žůrek 

Eagles Brno – HBK Kyjov  1:0 SN  (0:0,0:0,0:0-1:0)

Sestava:
B- Filípek 
O- Žůrek, Mička – Jankůj D., Šošovička 
U- Löffler, Procházková, Jankůj M. – Chytil, Růžička, Rubecký