Starší žáci se poprvé představili na domácím hřišti. Soupeřem byl favorizovaný Zohor. Domácí měli k dispozici 17 hráčů a 2 brankáře.

V prvním utkání byl Zohor dvě třetiny výrazně lepší a vedl 2:0. Třetí třetina patřila domácím, kteří díky čtyřem brankám otočili vývoj na konečných 4:2.
V druhém utkání měli hosté opět velkou střeleckou převahu, ale výborného Lukáše Filípka překonali pouze jednou. Kyjov ve třetí třetině dokázal vyrovnat. O vítězi rozhodli nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí.

Hodnocení trenéra (Pavel Šedík):
Náš výkon byl plný nepřesností, chyběl nám pohyb a hráči si nevěřili. V obou utkáních nás podržel výborně chytající Lukáš Filípek. Pozitivem byla třetí třetina prvního utkání, kde hráči viděli, že je potřeba bojovat až do konce. Na druhou stranu Zohor měl velkou hokejbalovou převahu a obě utkání byla pro ně výsledkově velmi krutá. Pro nás cenné body.

HBK Kyjov – HBK Roconaba Zohor 4:2 (0:1,0:1,4:0)
Branky: Procházková, Hála, Ištoková, Procházka

HBK Kyjov – HBK Roconaba Zohor 2:1 SN (0:0,0:1,1:0 – 1:0)
Branky: Jankůj M. a rozhodující nájezd Žůrek