Tým starších žáků zakončil podzimní část na domácím hřišti proti brněnským Buldokům. Kyjov měl k dispozici všech devatenáct hráčů, hostů bylo jedenáct. 

Po vítězství 6:0 a 14:3 naši starší žáci porazili i posledního českého soupeře. V druhém utkání se gólově prosadilo deset hráčů, pro šest to byla premiérová trefa v této kategorii. Jarní část začne 3. března na domácím hřišti proti Hodonínu.

Hodnocení trenéra (Pavel Šedík):
-obě utkání ovlivnil fakt, že soupeř neměl k dispozici většího brankáře. Přes dvě jasné výhry měl soupeř v útoku kvalitní hráče a ti nám svou rychlostí v obraně zle zatápěli. Je dobře, že se branky rozložili mezi tolik hráčů. Opět to byl týmový výkon. Za zmínku stojí výkon naší druhé formace, kterou tvoří čtyři přípravkáři a jeden mladší žák. Kluci vstřelili šest branek a soupeři dobrým pohybem působili problémy.

Hodnocení hráče (Tereza Ištoková):
-první utkání jsme vyhráli 6:0 i přes jasný výsledek bylo utkání vcelku vyrovnané, velká nevýhoda Brna byla v gólmanovi. Brno nedojelo se svou jedničkou, ale s gólmanem přípravky, jehož výška byla znát. Náš předvedený výkon nebyl nijak přesvědčivý, zvláště směrem dozadu jsme pouštěli soupeře do breaků. Naštěstí byl v bráně dobře chytající Lukáš Filípek, který soupeři zlikvidoval všechny šance.
V druhém zápase byl náš výkon výrazně lepší. Dokázali jsme zlepšit kombinace a být důraznější v koncovce.

HBK Kyjov – HBK Bulldogs Brno 6:0
Branky: 3x Dufek, Jankůj M., Hála, Procházková 

HBK Kyjov – HBK Bulldogs Brno 14:3
Branky: 2x Procházková, 2x Ištoková, 2x Rubecký, 2x Jankůj M., Hála, Löffler, Růžička, Měchurová, Kohút T., Mička 

Sestava:
B- Filípek L., Studénka O.
O- Procházka, Dufek – Jankůj D., Šošovička – Filípek Š., Žůrek 
U- Měchurová, Procházková, Ištoková – Rubecký, Mička, Jankůj M. – Löffler, Růžička, Hála – Kohút T., Löffler