Mladší dorostenci Kyjova přivítali na svém hřišti lídra tabulky celek Letohradu, který doposud v soutěži neztratil jediný bod. Rytíři se soupeře nezalekli a šli odhodlaně za svým cílem.

Od začátku zápasu se hrál pohledný hokejbal, který se musel divákům líbit. Navíc padalo dost branek zvláště v poslední třetině. Zápas se pro kyjovské vyvíjel velmi dobře. Kyjov prakticky po celou dobu zápasu vedl a hosté museli vždy výsledek dotahovat. Bohužel se nikdy nepovedlo navýšit skóre o více jak jeden gól a to se v závěru zápasu nevyplatilo. Hosté po taktické chybě domácích strhli vedení na svou stranu. Kyjov se ještě pokusil ve hře bez branaře s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale to se již nepodařilo.

Hodnocení zastupujícího trenéra (Martin Vaculík):

V zápase jsme byli od začátku o něco lepší než soupeř. Měli jsme více ze hry a dokázali jsme to i gólově zúročit když jsme první třetinu vyhráli 1:0. Druhá třetina byla vyrovnanější, ale stále jsme soupeře dokázali přehrát. Nicméně přišel vyrovnávací gól a do poslední třetiny se šlo za stavu 1:1. Třetí třetina přinesla gólovou přestřelku, kdy jsme vždy dokázali o gól odskočit, ale soupeř nám to prakticky okamžitě vrátil. V závěru naše obrana udělala fatální chyby a dovolila soupeři aby si odvezl všechny tři body. Hlavní problém vidím v nekázni domácího kapitána. Jeho nezodpovědné chování vyústilo ve zbytečně odevzdané body soupeři, který hrál velmi dobře přesto byl jistě sám překvapen jak lehce k vítězství přišel.


HBK Kyjov — SK Hokejbal Letohrad   3:4  (1:0, 0:1, 2:3)

B: Pichler, Studénka, Dufek

Sestava:
B- Pleskač (Kohút K.)
O- Svoboda, Studénka ©, Procházka
U- Filípek Š., Pichler, Jagoš – Dufek, Procházková, Ištoková – (Měchurová, Macalík, Žůrek)