Kyjovští hokejbalový odchovanci přidali další tři zlaté kovy do své bohaté sbírky. Tereza Ištoková, Matěj Fraňo a Lukáš Toman byli vyhlášeni nejlepšími sportovci okresu.

Na slavnostním galavečeru, který moderoval populární český moderátor Jan Smetana, si převzala Tereza Ištoková ocenění za první místo v kategorii Sportovní talent – dívky. V kategorii Sportovní talent – chlapci si pro cenu za první místo přišel Lukáš Toman a Matěj Fraňo se na prvním místě stal Sportovcem okresu v kategorii mužů. Ocenění si zasloužili díky obrovskému úspěchu, kterého dosáhli s reprezentací České republiky na Mistrovství světa juniorů v hokejbale v kanadském St. John’s. Tři kyjovští hráči se nesmazatelně zapsali do dějin našeho klubu a hokejbalu vůbec. Lukáš se stal vicemistrem světa v kategorii do 18 let, Tereza s Matějem dosáhli na stupeň nejvyšší na titul Mistrů světa v ženské a mužské kategorii do 20 let. Česká republika se tak konečně po dlouhých 16 letech dočkala Mistrů světa a kyjovský hokejbalový klub na tom má velkou zásluhu. Všem našim reprezentantům chci poděkovat za prezentaci našeho klubu a našeho královského města na mezinárodní úrovni.

Fotografie a videa najdete na našem účtu:

"Instagram

"Facebook