V oslabené sestavě o tři zkušené hráče jsme opět dorazili do slovenského Zohoru. Pro některé opět, protože již předchozí den sehráli dvojzápas za kategorii SŽ.

Zápas začal pod naší taktovkou, vytvořili jsme si tlak a soupeři nedali mnoho prostoru pro střely. Avšak hra nebyla jednoduchá, obrana téměř nedostávala nahrávky na střely, na dorážky tedy nedocházelo. Rozměrově menší hřiště působilo problémy. V druhé třetině jsme dokázali vsítit branku, avšak vedení jsme neudrželi dlouho.
Přes dobrý výkon nedokázali odzbrojit hráčku s číslem 29 a ta přenesla svými dvěma góly míru vah vedení na svou stranu. Dva góly, naprosto shodné. Mizerná koncovka nás trápila až do konce utkání a tím jsme již stáhnout náskok nedokázali.
Výsledný stav 4:1 pro domácí.

Po pauze bylo nevyhnutelné zvednout hlavy, nechat být prohraný zápas a vrhnout se na další. V první třetině opět si hráčka s číslem 29 střihla ukázkový forhendový gól do šibenice. Vyrovnání nedalo naštěstí na sebe dlouho čekat a zklidnilo na chvíli napjaté nervy. Avšak dál hra probíhala podle stejného scénáře prvního utkání. Střelecké štěstí pravděpodobně zůstalo hodně daleko od místa utkání. Nestačily vyhrané souboje v rozích mantinelů, mizerná střelba zhatila veškerou naději. Nerozhodný stav zůstal do konce zápasu. O výsledku utkání rozhodovaly nájezdy. Smolná koncovka rozhodla, že jsme si odvezli jenom jeden bod.
Výsledný stav 2:1 SN pro domácí.

Hra týmu nebyla vůbec špatná, bojovnost nechyběla, ale mizérie v koncovce si vybrala svou daň v podobě ztráty 5 bodů.