Z Prahy si vezou značný bodový přísun a vrací se do hry o final four!!!

Po zimní pauze odehrály holky další kolo Ligy žen. Určitě chtěly napravit dojem z podzimu, který se moc nepovedl. To se jim podařilo a přivezly si dvě vítězství a jednu prohru na nájezdy.

 

Aleš Ištok (trenér): Po hodně zpackaném podzimu jsme věděli, že pokud chceme hrát o medajle, tak musíme konečně zabrat.
První zápas se Svítkovem začal lehkou převahou soupeře, ale do žádných větších šancí se soupeř nedostával. Ujala se ovšem jedna náhodná střela. Soupeř šel do vedení, ale to nás konečně probralo a přebrali jsme otěže utkání. Začaly přicházet vyložené šance a vyrovnali jsme skóre. Svítkov pak využil jednu naši chybu a znovu získal vedení. Zápas jsme dokázali vyrovnat, ale i přes značné množství šancí jsme nedokázali rozhodnout. V nájezdech excelovala Vlaďka Filípková, která nepustila ani jeden pokus.

Další zápas proti Plzni jsme trestuhodně prospali začátek zápasu a po třech minutách jsme prohrávali 0:2. A mohlo být i hůř. Po druhém gólu konečně přišel budíček a od tohoto momentu to byl zápas na jednu bránu. Holky bušily do soupeřovi brány, jak hluchý do vrat, ale dlouho se nedařilo skórovat. Plzeňská tvrz nakonec povolila a dokázali jsme vyrovnat. Utkání došlo znovu do nájezdů, kdy bohužel byl soupeř úspěšnější.

Poslední zápas s Pardubicemi holky podcenily, ale svojí kvalitou došly k utrápenému vítězství 2:0.
Celé pražské vystoupení i přes hluchá místa hodnotím kladně. Konečně jsme se herně přiblížili ke svému standardu. Dokázali jsme se dvakrát vrátit do zápasu a přehrávat soupeře. Jsme stále ve hře a máme situaci ve svých rukou. Všem holkám patří poděkování za výkony a i opět skvělou atmosféru!

HBK Kyjov – Svítkov 3:2 (SN)
B: Procházková 2x, Ištoková T.

HBK Kyjov – Plzeň 2:3 (SN)
B: Ištoková T., Procházková

HBC Pardubice – HBK Kyjov 0:2
B: Ondrová, Ištoková T.

Sestava:
B: Filípková
O: Ištoková M., Ondrová – Hunkařová J., Hunkařová N.
Ú: Ištoková T., Procházková, Koudelková – Měchurová, Lysá, Vaculíková