Ženy: Holky provázela smůla a zranění.

Skončily těsně bez medaile. Ženský tým skončil v letošním ročníku Ligy žen na čtvrtém místě. Po delší době tak končí bez cenného kovu.

 

Aleš Ištok (trenér): “ Letošní završení letošní sezóny pro nás skončilo zklamáním. Bohužel se projevil náš úzký kádr. Všechny holky si zaslouží velkou pochvalu a uznání. Klobouk dolů před tímto týmem. Na hřišti nechaly úplně všechno, ale neměly ani kousek štěstí. V semifinále jsme měli více vyložených šancí než Č. Třebová, bohužel tam nic nespadlo. Brankáře jsme odvolali 7min(!!!) před koncem, holky soupeře mačkaly celou dobu, ale bohužel tam nic nepadlo. V boji o 3 místo jsme byli aktivnější ovšem naše šance zastavovala branková konstrukce. Vrcholem byla závěrečná střela, která v poslední vteřině skoro přepůlila břevno.
Hrozně mě mrzí kvůli těm holkám, že nebyly odměněny medailí. Tento tým měl obrovský charakter a i kvalitu. Bylo mi ctí pracovat s takovými hráčkami.

Semifinále:
Česká Třebová – HBK Kyjov 0:3

Svítkov – HBK Kyjov 1:0

Sestava:
B: Bára Vořísková, Vlaďka Filípková
O: Katka Ondrová, Martina Ištoková – Aneta Benešová, Jana Hunkařová
Ú: Tereza Ištoková, Karolína Procházková, Tereza Radová – Natálie Vaculíková, Karolína Lysá, Monika Koudelková – Nikol Hunkařová, Karolína Měchurová